شرکت پوراپخش، پخش اختصاصی هلدینگ پوراطب است که در بازار پرتلاطم امروز توانسته است ضمن بقای سهم بازار خود، رشد مناسبی هم در بازار کنونی داشته باشد. شرکتی با تفکری نو در توزیع دارو که شرایط متفاوتی را نیز برای مشتریان خود ایجاد نموده است. پوراپخش هم به عنوان یکی از شرکای تجاری DarooX همراه ما است تا بتوانیم نتایج موفقیت آمیزی را دریافت نماییم.

کلیه مخاطبین داروکس میتوانند تمامی محصولات این شرکت را در سامانه تخصصی سفارش دارو (DarooX) سفارش دهند.

بخشی از توضیحات درج شده در وبسایت پوراپخش:

در سال 1388 شرکت توزیع دارویی پوراپخش به عنوان یک شرکت خصوصی و به عنوان پخش اختصاصی هلدینگ پوراطب تاسیس و فعالیت رسمی خود را آغاز نمود. هلدینگ پوراطب نیز به عنوان شرکت مادر، فعالیت های واردات، تولید و توزیع کلیه داروها و مکمل های دارویی و بهداشتی را در ماموریت خود داشته و از طریق شرکت های زیر در حال فعالیت می باشد.

ماموریت شرکت پوراپخش تامین و توزیع انواع دارو و مکمل لوازم مصرفی پزشکی،محصولات آرایشی و بهداشتی درمانی و غیر درمانی در سطح داروخانه ها مراکز درمانی و سایر مشتریان مجاز سراسر کشور می باشد که تلاش و اهتمام خود جهت دسترسی آسان، سالم و سریع مشتریان و بیماران به خدمات نوین توزیعی و دارویی را از طریق رعایت کلیه استانداردها و همچنین بکارگیری دانش و فناوری روز دنیا، به کار خواهد گرفت.

ما در نظر داریم تا انتهای سال 1400 ضمن کسب بیش از 7/5 درصد سهم از فروش ریالی بازار دارویی ایران، جایگاه چهارمین شرکت برتر صنعیت توزیع دارو در ایران را کسب نماییم.