داروکس چیست ؟

برای پاسخ به این سوال اینجا را کلیک نمایید.

داروکس به چه دردی می خورد ؟

برای پاسخ به این سوال اینجا را کلیک نمایید.

هزینه استفاده از داروکس چقدر است ؟

 

هزینه استفاده از داروکس رایگان است و رایگان می ماند! درآمد داروکس در صورت اخذ درخواست داروخانه از طریق دریافت کارمزد از شرکت های توزیع و پخش مویرگی است.

چرا داروکس رایگان است؟

استفاده از داروکس رایگان است. در صورت اخذ درخواست توسط داروخانه از شرکت های توزیع و پخش مویرگی داروخانه ای هزینه ای به عنوان کارمزد از این شرکت های طرف قرارداد با داروکس دریافت می گردد.

یک داروخانه هستم! عضویت در داروکس چگونه است؟

 

از اینکه می خواهید در سامانه داروکس ثبت نام کنید متشکریم! کافی است اینجا را کلیک نمایید و با استفاده از کد HIX در این سامانه ثبت نام نمایید. پس از ثبت نام باید اعتبار سنجی از طریق همکاران ما صورت گیرد. این ثبت نام رایگان بوده و هیچ هزینه ای را برای داروخانه ندارد.

شرکت پخش هستم! به چه ترتیب می توانم به عنوان در داروکس عضو شوم؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام در داروکس لطفا با همکاران ما در واحد بازرگانی تماس بگیرید. برای دریافت اطلاعات تماس اینجا را کلیک نمایید.

کدام شرکت های پخش در داروکس عضو هستند؟

 

شرکت های طرف قرارداد با سامانه داروکس در اینجا لیست شده اند.

آیا امکان اتصال سامانه داروکس به نرم افزار داروخانه وجود دارد؟

سامانه داروکس با شرکت ایمن افزار رایگان طرف قرارداد بوده و از طریق این نرم افزار می توانید به امکانات نرم افزار داروکس دسترسی پیدا کنید.

آیا امکان اتصال سامانه داروکس به نرم افزار شرکت پخش وجود دارد؟

 

در حال حاضر سامانه داروکس به نرم افزار پخش مویرگی مبنــا نسخه تحت وب (MabnaERP) و نسخه ویندوز و نرم افزار پخش مویرگی برنــا در ارتباط است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این خصوص با همکاران ما در واحد بازرگانی تماس بگیرید.

آیا داروکس جایگزین ویزیتور شرکت های توزیع و پخش مویرگی خواهد شد؟

داروکس جایگزین ویزیتور در شرکت های پخش مویرگی نیست. شرکت های طرف قرارداد با سامانه داروکس هر سفارش ارسال شده توسط داروکس را در حساب ویزیتور ثبت نموده و با توجه به مسئولیت ویزیتور در تسویه، پورسانت ویزیتور نیز لحاظ می گردد.

آیا داروکس یک شرکت پخش است؟

 

داروکس یک تسهیل گر در ارتباط بین شرکت پخش و داروخانه است. داروکس یک شرکت پخش نیست و سفارشات داروخانه را به روش ساده شده به دست شرکت پخش مویرگی داروخانه ارسال می کند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر مقاله “داروکس چیست؟” را از اینجا مطالعه فرمایید.

در صورت وجود مشکل یا سوالی که در موارد بالا طرح نشده است شک نکنید و با ما تماس بگیرید. ضمنا کارشناسان ما از طریق چت آنلاین آماده پاسخ گویی به شما هستند.