داروکس یک پرتال جهت تسهیل ارتباط داروخانه و شرکت های فروش و پخش مویرگی است. این شرکت های پخش به عنوان تامین کننده کالا در داروخانه در توزیع دارو، تجهیزات پزشکی، آرایشی، بهداشتی و مکمل فعالیت می کنند. در دنیای امروز و با توجه به فناوری های نوین بسیاری از نیازهای اطلاعاتی داروخانه از شرکت های پخش مویرگی می تواند از طریق یک سامانه جامع مرتفع گردد.

یکی از مهمترین این نیازها تامین کالا است. داروکس می تواند به عنوان بستر نرم افزاری مشترک برای داروخانه و شرکت پخش مورد استفاده قرار گیرد. سبد شرکت های دارویی طرف قرارداد با سامانه داروکس به صورت لحظه ای در داروکس بارگذاری می شود و داروخانه های ثبت نام شده در این سامانه می توانند پس از مشاهده سبد، درخواست خود را برای تامین کالا از شرکت توزیع در سامانه داروکس ثبت نموده و آن را به شرکت پخش ارسال نمایند. این امر می تواند در هر زمان و هر مکان محقق گردد. بدیهی است داروکس در این موضوع یک کانال اخد درخواست برای شرکت توزیع، علاوه بر سایر کانال های موجود است. یک شرکت پخش مویرگی امروز از کانال های متعددی سفارش یک داروخانه را دریافت می کند. داروکس یکی از این کانال هاست!

شفافیت در ارایه اطلاعات گردش مالی با شرکت توزیع یکی دیگر از مزایای داروکس است. عدم وجود یک شفافیت در حساب شرکت های توزیع و پخش به دلیل عدم انتشار صحیح داده ها است. داروکس با ارایه دید ۳۶۰ داروخانه به ازای هر شرکت پخش مویرگی می تواند در تدقیق اطلاعات و روشن شدن وضعیت حساب فیمابین کمک نماید. با توجه عدم حضور حسابدار تمام وقت در داروخانه ها در دسترس بودن این صورت وضعیت در هر لحظه و هر مکان بسیار مهم است. با توجه به لزوم ارایه گزارشات خرید و فروش فصلی این مهم اهمیت بیشتری می یابد.

افزایش سطح تعامل داروخانه و شرکت پخش مویرگی داروخانه ای نیاز دیگری است که به واسطه داروکس مرتفع می شود. اطلاع رسانی موثر و به موقع به داروخانه در موارد متعدد می تواند به افزایش ظرفیت بازار، کاهش هزینه ها کمک نماید. این اطلاع رسانی ممکن است به واسطه یک افزایش قیمت، عدم همکاری یک ویزیتور شرکت توزیع و یا ایجاد یک پروموشن برای یک محصول خاص باشد. داروخانه هم می تواند نیاز های خود و یا درخواست از شرکت پخش را بدون واسطه به شرکت توزیع ارسال نماید و پاسخ موارد را دریافت نماید.

همین الان در DarooX ثبت نام نمایید. ثبت نام در سامانه بسیار ساده است. اینجا را کلیک نمایید.