داروکس نتیجه بررسی ها و تحقیقات و تجربه بیش از دو دهه فعالیت با شرکت های پخش دارو و همچنین داروخانه ها و رویه های فی مابین است. این محصول در عین سادگی و سهولت کاربری، میتواند بسیاری از دغدغه داروخانه ها و همچنین شرکت های پخش را رفع نماید. باتوجه به نیاز داروخانه ها مبنی بر ثبت سریع سفارشات و دسترسی لحظه ای به ویزیتور شرکت های پخش، بر آن شدیم تا ضمن بررسی نیاز دقیق بازار، ارتباطی موثر بین داروخانه ها و شرکت های پخش برقرار نماییم.

برخی از ویژگی‌های داروکس به شرح ذیل می‌باشد:

 • تسهیل ثبت سفارشات

  داروکس یک پرتال جهت تسهیل فرایند های مرتبط بین داروخانه و شرکت های پخش دارویی است. شرکت های فروش و پخش مویرگی دارویی به عنوان تامین کننده اقلام دارویی، تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی و مکمل با داروخانه ها فعالیت می‌کنند.
  با توجه به گسترش تکنولوژی وظهور فناوری های نوین، بسیاری از نیازهای اطلاعاتی در خصوص کالا، اعم از قیمت، تاریخ اعتبار،شرایط پرداخت و غیره جملگی می‌تواند از طریق یک سامانه جامع و یکپارچه برطرف شود.

 • تامین کالا

  بدیهی است که تامین کالا مهم ترین دغدغه داروخانه ها بوده و همواره این کاستی، همواره در داروخانه‌ها مشاهده می‌شود. داروکس می تواند به عنوان بستر نرم افزاری مشترک برای داروخانه و شرکت پخش مورد استفاده قرار گیرد.از طرفی سبد شرکت های دارویی طرف قرارداد با سامانه داروکس، در لحظه بارگذاری می شود و داروخانه های ثبت شده در این سامانه نیز، می توانند بدون محدودیت در زمان و مکان، درخواست خود را در سامانه داروکس ثبت کنند.

 • شفافیت

  داروکس با ارایه دید ۳۶۰ به داروخانه‌ها و شرکت‌های پخش، در بروزرسانی اطلاعات و روشن شدن وضعیت حساب فی مابین کمک می‌کند.همچنین با توجه عدم حضور حسابدار تمام وقت در داروخانه ها، برخورداری از صورت وضعیت شفاف در هر لحظه بسیار مهم است. با توجه به لزوم ارایه گزارشات خرید و فروش فصلی، این قابلیت اهمیت بیشتری می یابد.

 • افزایش سطح تعامل

  داروخانه ها از طریق سامانه داروکس می‌توانند نیازها و خواسته های خود را در خصوص اطلاع از دلایل افزایش قیمت، عدم موجودی و غیره را برای شرکت های پخش ارسال کنند و پاسخ سوال های خود را دریافت کنند، که این مهم ، سبب افزایش سطح تعامل بین داروخانه‌ها و شرکت‌های پخش می‌گردد.

 • پیگیری سفارشات

  داروکس این قابلیت را به داروخانه‌ها می‌دهد تابتوانند سفارشات خود را پیگیری کنند و از وضعیت سفارش خود نظیر تایید و یا عدم تایید واحد فروش شرکت،در حال آماده سازی و یا در حال توزیع مطلع شوند.

 • دسترسی سریع و آسان

  بخش بزرگی از مشکلات داروخانه‌ها عدم دسترسی به اطلاعات به روز است.سامانه داروکس به عنوان یک سامانه مشترک این امکان را می‌دهد که داروخانه‌ها با دسترسی سریع و آسان به داده ها امکان خرید های بهتری از شرکت های پخش را داشته باشند.

کیک فروش با DarooX بزرگتر می شود!

عضویت در داروکس رایگان است.برای ثبت نام اینجا کلیک کنید