جالا آرا، یک شرکت قدیمی، پیشرو و موفق در حوزه تولید و توزیع دارو است که نقش موثری در ارتقای سطح علمی جامعه پزشکی کشور داشته است. این شرکت موفق نیز یکی از شرکای تجاری DarooX منتخب و برگزیده شده است. برای دسترسی به محصولات این شرکت می توانید به صورت مستقیم از سامانه DarooX نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید.

بخشی از معرفی شرکت معظم جالا آرا که در وبسایت این شرکت درج گردیده است:

مجموعه جـلال آرا با استعانت از پروردگار متعال فعالیت خود را در حوزه سلامت از سال 1376 شروع نموده است. این شرکت در راستـای رسالت خویش که همانا بهبود کـیفیت زندگی بیماران و خدمات درمانی می باشد، با شعار “جلال آرا همراه با پیشگامان سلامت” و اخذ نمایندگی انحصاری از کمپانی های مطرح بین المللی، توانسته است روشهای نوین و تجهیزات پزشکی برتر دنیا را معرفی و تأمین نماید.
این شـرکت هم راستا با فعالیت های تجـاری، به منظور ارتقا سطح علمی جـامعه پزشکی کـشور علاوه بر برگزاری صدهـا سمینار، کارگاه علمی و دوره های آموزشی در دانشگاه های علوم پزشکی، سازمان ها و بیمارستان های دولتی و خصوصی در اقصی نقاط کشور، سالیانه نسبت به حمایت و اعزام پزشکان و متخصصین مطرح به سمینارها و کارگاههای آموزشی در سراسر دنیا اقدام می نماید.
از سال 1387 با ورود به عرصه غذا و دارو و شیر خشک اطفال تلاش دارد در راستای خط مشی خود که همانا انتقال تکنولوژی برتر بوده با معرفی محصولات ممتـاز و تولید داخلی آن محصولات تحت لیسانس کمپانی های معتبر، سهم خود را در ارتقای سلامت جامعه ایفا نماید.
شرکت جلال آرا پس از اعلام نیاز سـازمان غذا و دارو، با هدف رفع کمبودهای دارویـی کشور اقدام به واردات داروهای فوریتی نموده است تا نیاز بازار دارویی کشور را با تأمین داروهای با کیفیت بالا از شرکتهای دارویی برتر و با قیمت مناسب مرتفع نماید.
این شرکت از سال 1394 با هدف تعالی خدمت رسانی به جامعه دندانپزشکی و ارائه کالای های با کیفیت اصلی، آغاز به واردات محصولات دندانپزشکی برترین برندهای بین المللی نموده است.