هر زمان

با توجه به کمبود زمان موثر در داروخانه و حضور هم زمان مشتری و ویزیتور در داروخانه و تشکیل صف ویزیتور در داروخانه ها، معمولا زمان کافی از طرف داروخانه به ویزیتور شرکت های توزیع و پخش مویرگی تخصیص نمی یابد. این یک معامله دو سر باخت است. شرکت توزیع از اعلام پروموشن های جدید اعم از جوایز و تخفیفات و همچنین کالاهای جدید باز می ماند و داروخانه نیز به دلیل عدم دسترسی به این اطلاعات امکان خرید با مزایای بیشتر را از دست می دهد و تامین  نیاز های داروخانه با مشکل مواجه می شود.

در سامانه DarooX داروخانه می تواند در هر ساعت از شبانه روز با امکانات فیلتر، جستجو سبد محصولات شرکت های توزیع و پخش مویرگی را بررسی و سفارش خود را در سامانه ثبت نماید.

هر مکان

پوشش بزرگترین شرکت های توزیع و پخش کشور در ایران هم کامل نیست. همچنین در خیلی از موارد دیده شده است که ویزیتور به دلیل سختی کار و یا برخورد های شخصی از ویزیت بعضی از داروخانه ها اجتناب می کند. داروخانه در هر مکانی فارغ از دوری و نزدیکی می تواند مشتری بالقوه یک شرکت توزیع و پخش مویرگی باشد.  

شفافیت مالی

یکی از معضل های بزرگ در رابطه مالی بین داروخانه و شرکت های توزیع و پخش مویرگی داروخانه ای مغایرت گیری است. به دلیل حجم بالای تراکنش های مالی، تطابق و یا مغایرت گیری بر اساس فاکتور های صادر شده، مرجوعی ها و برگشتی ها و اسناد دریافتی و وضعیت آنها و … به سختی قابل انجام است. به موارد فوق عدم حضور حسابدار تمام وقت در اعم داروخانه ها را اضافه نمایید. و همچنین اجبار وزارت دارایی به ارسال گزارش خرید و فروش فصلی به صورت سه ماهه و جرایم سنگین در صورت تقدم و تاخر در ثبت و یا عدم ثبت اطلاعات به درستی!

DarooX ارتباط مالی داروخانه با شرکت های طرف قرارداد سامانه DarooX را به سرعت برقرار می نماید. حسابدار داروخانه در منزل و به صورت دورکاری هم می تواند نگرانی های داروخانه در خصوص ریسک اشتباه نیروی انسانی در ثبت چه از طرف داروخانه و چه از طرف شرکت توزیع و پخش مویرگی را مرتفع نماید.

یک محل برای تامین همه نیازها

بخشی از شرکت های توزیع و پخش مویرگی داروخانه ای در حال حاضر نرم افزار درخواست گیری از طریق وب سایت و یا از طریق نرم افزار های موبایل فرایند اخذ درخواست از داروخانه را تسهیل نموده اند. فارغ از امکانات بیشتری که سامانه DarooX به داروخانه و شرکت پخش مویرگی ارایه می نماید، همه شرکت های توزیع و پخش مویرگی در یک سرویس و در یک بستر آماده ارایه خدمت به داروخانه هستند.

اطلاعات بیشتر نسبت به روش های سنتی

بخش بزرگی از مشکلات هر بنگاه تجاری به دلیل عدم وجود داده در دسترس است. به عنوان یک شرکت پخش مویرگی نبود راهکاری به غیر از حضور ویزیتور در داروخانه جهت ترویج فروش و اطلاع رسانی محصولات و شرایط جدید به داروخانه به خودی خود یک معضل است. همچنین به عنوان یک داروخانه با دسترسی سریع و آسان به داده ها امکان خرید های بهتری از شرکت های پخش وجود دارد. کیک فروش با DarooX بزرگتر می شود!

بازار درون داروخانه ای

مازاد کالا، نیاز به کالا، نیاز به مسئول فنی و … می تواند در یک بازار تخصصی بین داروخانه ای تبادل گردد. در DarooX با توجه به فعالیت روزمره داروخانه ها این نیازها می توانند پاسخ داده شوند.

پیگیری سفارشات

امکان تعیین وضعیت یک سفارش در یک شرکت توزیع و پخش مویرگی داروخانه در سامانه DarooX موجود است. این که یک سفارش به تایید واحد فروش شرکت پخش رسیده است و یا در حال توزیع است و به زودی به داروخانه تحویل می شود در سامانه DarooX قابل رهگیری و پیگیری است.

حل مشکل نیروی انسانی

یکی از بزرگترین مشکلات در شرکت های توزیع مویرگی تامین نیروی انسانی به خصوص ویزیتور است. کیفیت خدمات نیروی انسانی بسیار متغیر بوده و توسعه نیروی انسانی بسیار هزینه بر است. یافتن نیروی انسانی با استاندارد های یک شرکت پخش یکی از بزرگترین دغدغه های یک مدیر منابع انسانی در یک شرکت پخش مویرگی است. به همین دلیل کیفیت سرویس شرکت پخش همواره متغیر است. DarooX می تواند گپ نیروی انسانی متبحر را تا حدی پوشش دهد و کمی از این دغدغه بکاهد.

افزایش سطح تعامل

ارتباط مهمترین عامل وفاداری مشتری است. با افزایش سطح تعامل تاثیر تصمیمات در بازار هدف به مراتب افزایش یافته و سرعت اجرای آنها بیشتر می شود. از نگاه یک داروخانه دسترسی سریع به افرادی در سطوح بالاتر در شرکت توزیع و پخش مویرگی منجر به اطمینان از فراهم بودن تامین کالا در هر ساعت از شبانه روز است.

سادگی

کار با DarooX بسیار ساده است. این سادگی به کاربر نهایی کمک می کند در مدت زمان کم و با دقت بیشتر نسبت به اخذ درخواست اقدام نماید.

همیشه در دسترس است

در دسترس بودن همیشگی DarooX به داروخانه کمک می کند همیشه و همه وقت و همه جا بتواند نیازهای خود را از این سامانه تامین نماید.

رایگان است

DarooX رایگان است و رایگان می ماند. هزینه استفاده از DarooX به صورت کارمزد از سفارش داروخانه از شرکت پخش مویرگی و از شرکت پخش دریافت می گردد.